Promocja -40% na wszystko! Darmowa wysyłka od 350 zł. Pozostało tylko 

13.05.2021

Ultimate Grey - czyli jak wykorzystać kolor roku w swoim wnętrzu.

Być może właśnie kończysz budowę domu i jesteś na etapie planowania, jak te własne cztery kąty urządzić... albo w Twojej głowie pojawia się zachęcająca myśl: „ pora na metamorfozę mieszkania” i szukasz inspiracji by odmienić nudzące Cię już jego wnętrze…

W pierwszym przypadku czeka Cię zdecydowanie czasochłonna podróż w poszukiwaniu rozwiązań, ale mimo to jest ona pełna przyjemnych i pozytywnych momentów. W drugiej sytuacji można postawić na szybszą i mniej pracochłonną drogę, gdzie wystarczą naprawdę drobne zmiany , dosłownie kilku elementów wyposażenia. Czasami wystarczy małe przemeblowanie i udekorowanie, aby odświeżyć wybrane pomieszczenie. Na naszej stronie magiafototapet.pl znajdziesz mnóstwo fantastycznych produktów, które świetnie nadają się do tego by upiększyć każde z nich i nadać im upragniony efekt. Pojawiają się na tu również porady będące niczym lek na aranżacyjne dylematy. 

Ultimate Grey- wnętrzarski trend 2021 roku.

 Niezależnie od tego co zamierzamy urządzając którekolwiek z pomieszczeń, rozglądamy się wokół szukając natchnienia i wciągających zamysłów. Zwracamy uwagę na wygląd domów naszych znajomych, wertujemy katalogi i przeglądamy strony internetowe. Zdarza się też, że sięgamy do opinii rzeszy ekspertów. Mimo, iż doprawdy urządzane miejsce powinno być odzwierciedleniem naszej indywidualności i zarazem azylem przepełnionym komfortem, często jednak opieramy się na tym, co jest aktualnie modne. Oczywiście te dwie kwestie można ze sobą bardzo ładnie pogodzić. Chcąc czerpać z tego co jest „na czasie” warto wspomnieć, iż kolorem roku 2021 został okrzyknięty Ultimate Grey.

Szarość. Niby tylko tyle. Oj, złudne przekonanie! Barwę kojarzymy ze skałą, kamieniem symbolizującymi niesamowitą moc i odporność. To fantastyczny koloryt natury, z którego można wiele wydobyć. Jest to stonowany odcień, jaki daje niezwykłe poczucie wyciszenia, uchwycenia równowagi. Krótko podsumowując, należy ująć wprost: my po prostu lubimy szarości! Spotykamy je niemalże w każdym momencie codzienności. Właśnie z tej uniwersalności tak dużo czerpiemy. Ultimate Grey to ogrom korzyści. Jest doskonałą bazą aranżacyjnych pomysłów, którą można wmanewrować w każdą stylistykę. Mimo swej prostoty szarość budzi zainteresowanie i stwarza nam pole do popisu. Z wielkim powodzeniem tworzy w tym sezonie perfekcyjną parę z kolorem Illuminating Yellow. Soczysta, słoneczna żółć dodaje tu zjawiskowej energii. Teraz często sięga się po ten tak świetnie uzupełniający się duet. Widnieje on także na przygotowanych przez nas fototapetach, które oszałamiająco będą prezentowały się na ścianach. Ultimate Grey ładnie wygląda również w zestawieniu z wieloma innymi barwami. Posiadamy bardzo dużo ciekawych motywów fototapet, na które warto zwrócić uwagę.

Jak wyeksponować szarość w swoim mieszkaniu- fototapety z Ultimate Grey.

Owy koloryt cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko pod postacią farby, ale i różnych dodatków, które umieszczamy na ścianach. Furorę robią fototapety. To nie tylko mnóstwo zachwycających wzorów, ale i szeroki wachlarz kolorystyczny. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Prezentują one również jakże niezawodny odcień - Ultimate Grey. Wiele szalenie abstrakcyjnych mozaik, promienne kwiaty albo egzotyczne żółte liście współgrające z nieco wyciszoną, ale podkreślającą je szarością, szara cegiełka albo kamyki - pięknie przemienią każdy wybrany przez ciebie zakamarek domu czyniąc go przykuwającym wzrok dodatkiem. Może to być fototapeta ograniczona tylko do ciekawej, ponadczasowej kompozycji kolorów: szary, czerń i biel, albo szarość w towarzystwie innych, bardziej tęczowych odcieni. Zdecydowanie znajdziesz coś szczególnie ujmującego. Warto postawić na piękno prostoty Ultimate Grey. Ciekawym posunięciem będzie dobranie do tej szarości chociażby zasłon, narzut, dywanu, czy poduszek właśnie w tonacji innej, wyróżniającej się na jej tle bardziej wyrazistej barwy. Baw się zatem tonacją i fakturą. Twórz głębię i imponującą wielkoformatowość za pomocą dodatków. Ciesz się przyjemnym wnętrzem w rozchwytywanym kolorze Ultimate Grey!

Zapisz się do newslettera