Promocja -40% na wszystko! Darmowa wysyłka od 350 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety do kolorowania

1 2 3 ... 13

Fototapety kolorowanki to doskonały pomysł na aranżacje pokoju dziecięcego czy przedszkolnej klasy. Idealnie zastąpi klasyczną kolorowankę oraz pomoże w rozwoju naszych dzieci. Fototapety do kolorowania produkujemy z materiałów ekologicznych najwyższej jakości, dlatego będą one w 100% bezpieczne dla naszych dzieci.

Porysowane ściany to nie problem, a oryginalna aranżacja

Każdy rodzic wie, że dziecko + kolorowe pisaki to połączenie dające brudne ściany. Fototapety kolorowanki pomagają rozwiązać ten problem. Nasze dziecko ma wskazane granice, gdzie może malować, a reszta ścian pozostaje nadal czysta. Taka wielkoformatowa kolorowanka zajmie dziecku mnóstwo czasu, a miejsca przy niej wystarczy dla niejednej osoby. Fototapeta kolorowanka nie będzie tylko miejscem zabawy, a pozwoli na stworzenie oryginalnej aranżacji w wykonaniu dziecka, czy całej rodziny.

Rozwój przez zabawę

Fototapeta kolorowanka to nie tylko swego rodzaju aranżacja, to rozwiązanie, które niesie ze sobą mnóstwo aspektów rozwojowych. Różnorodne i zakręcone kształty rozwiną umiejętności manualne dzieci (np. trzymanie pędzla w ręce). Kiedy zaaplikujemy taką tapetę w przedszkolnej sali i zachęcimy dzieci do wspólnej zabawy, to z pewnością wyćwiczymy w nich umiejętności pracy w grupie czy odpowiedzialności za dane czynności. Różnorodne motywy, jakie mamy w ofercie pozytywnie wpłyną na rozwój wyobraźni. Młodszym dzieciom fototapeta z kolorowankami pomoże utrwalić nazwy kolorów.

Którą fototapetę kolorowankę wybrać?

Stając przed wyborem fototapety kolorowanki najlepiej jest dopasować motyw do wieku naszego dziecka. Dla najmłodszych najlepszym wyborem będzie fototapeta z większymi powierzchniami do malowania jak szczęśliwy kot z kreskówki czy jednorożec na białym tle. Dla starszych dzieci oraz dorosłych preferujemy motywy z większą ilością detali np. sowy. Wybór najlepiej dokonać wspólnie z naszym dzieckiem.

Zapisz się do newslettera