Promocja -40% na wszystko! Darmowa wysyłka od 350 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety do przedszkola

Fototapety do przedszkola to kolekcja, którą przygotowaliśmy z myślą o dzieciach – o ich zainteresowaniach i potrzebach. Stworzyliśmy zestaw ciekawych grafik sprzyjających rozwojowi najmłodszych.

Przedszkolaki uwielbiają kolorowe ilustracje, które dają im sporo radości. Dzięki takim dekoracjom z łatwością wprowadzisz do pomieszczenia przyjazny, bajkowy, magiczny klimat, z którego milusińscy będą zadowoleni. Fototapeta do przedszkola niesie wiele korzyści zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych. Obszerna i piękna kolorystyka podkreśla baśniowe, budzące zachwyt wzornictwo – a Ty który motyw wybierasz?

1 2 3 ... 13

FOTOTAPETY DO PRZEDSZKOLA – WYBIERAJ W ROZMAITYCH MOTYWACH

Każda nasz fototapeta dla dzieci przedstawia rewelacyjne fragmenty, które pobudzają wyobraźnię i kreatywne myślenie. To pojedyncze postaci z bajek, zwierzątka, urocze elementy świata roślin oraz nieco obszerniejsze kompozycje – takie jak: fantastyczne kreacje, las, łąka, podwodna kraina i dużo innych tematycznych interpretacji. Rewelacyjna fototapeta komiks wzmoży chęć zabawy u wielbicieli tego rodzaju postaci.

Co więcej, obserwując zmieniający się świat, projektujemy fototapety informujące lub przypominające, dla przykładu: o częstym i regularnym myciu rąk, lub zachowaniu odpowiedniego dystansu między dziećmi. Jeżeli interesuje Cię taki motyw i pragniesz mieć na uwadze sytuację pandemiczną na świecie, to wybieraj również z proponowanych przez nas motywów.

KOLOROWE FOTOTAPETY DO PRZEDSZKOLA GWARANCJĄ ZADOWOLENIA I UŚMIECHÓW

Z pewnością znajdziesz odpowiednie obrazki dla poszczególnych sal i grup przedszkolnych. Dla dzieci świetną propozycją są też okazałe fototapety z cyframi i literami. Staną się one niejako wartościową pomocą dydaktyczną, którą śmiało można wykorzystać podczas zajęć na wiele sposobów.

Wiemy, że wśród młodszych dzieci niełatwo jest o utrzymanie ścian w czystości i bez różnego rodzaju uszkodzeń. Taka fototapeta do przedszkola jest bardzo przemyślanym dekorem, perfekcyjnie dostosowanym do tegoż miejsca, również pod praktycznym względem. Wykonywane przez nas wydruki to dobry, trwały i odporny materiał, z którego łatwo i szybko usuniesz wszelkie zabrudzenia, a przede wszystkim są one bezpieczne dla dzieci. Fototapeta kolorowa dla przedszkolaka jest strzałem w dziesiątkę! Na pewno się spodoba, a maluchy z miłą chęcią będą chciały przebywać w przedszkolu z takimi dekoracjami.

Jeżeli szukasz fototapety na wymiar, do wnętrza sali, która jest niestandardowa, to jak najbardziej wykonamy taki projekt. Oferujemy także fototapety 3D, które jeszcze bardziej pochłoną milusińskich, gdyż będą zachwycone tym, co wiedzą na ścianie. Oprócz tego znajdziesz u nas standardowefototapety bajki czy fototapety do kolorowania, które najbardziej zainteresują dzieciaki, gdyż każdy wie, że uwielbiają one kolorować na wszystkim, co mają pod ręką.

Zapisz się do newslettera