Promocja -40% na wszystko! Darmowa wysyłka od 350 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety do szkoły podstawowej

Czy jako dyrektor albo nauczyciel szkoły podstawowej zastanawiałeś się kiedykolwiek, czy fototapeta do szkoły jest odpowiednim rozwiązaniem? Odpowiedź jest banalna. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, gdyż dzieci mogą się wiele nauczyć z pomysłowej fototapety.

Powieszenie jej w odpowiednim, widocznym miejscu, na przykład na korytarzu lub w tematycznej klasie da dziecku dodatkowy bodziec do nauki. Spoglądanie na naukową fototapetę podświadomie pomoże posiąść odpowiednią wiedzę, nawet jeżeli dziecko ma trudności w nauce.

1 2 3 ... 13

POZNAJ NASZE POMYSŁY NA FOTOTAPETY DO SZKOŁY

W asortymencie sklepu Magia Fototapet znajdziesz fototapety na wymiar do szkoły podstawowej, takie jak mapy świata, motywy z akcesoriami szkolnymi, czy nawet z alfabetem. Jeżeli jesteś nauczycielem matematyki, możesz zaprojektować tapetę, na której będą umieszczone najważniejsze wzory matematyczne lub trudne równania i powiesić ją w swojej klasie. Nauczyciel z każdego przedmiotu powinien pomyśleć o takim rozwiązaniu, które umożliwi młodzieży szybsze zdobycie wiedzy.

FOTOTAPETYDO SZKOŁY PODSTAWOWEJ – POZNAJ ICH ZALETY

Szkołato miejsce, w którym nietrudno o zabrudzenia lub uszkodzenia jeśli chodzi o ściany.Jeżeli chodzi o szkoły podstawowe, to do nich głównie uczęszczają mniejsze dzieci, które szczególnie brudzą szkolne korytarze.Uczniowie biegają i nie zwracają uwagi na to, co się stanie w międzyczasie. Z tego powodu nasze fototapety do szkoły podstawowej możesz zamówić w wersji laminowanej, co sprawi iż będą idealne do wszystkich szkolnych pomieszczeń.

Laminat znajdujący się na nich sprawia, że są znacznie trwalsze i wytrzymałena wszelakie uszkodzenia. Dodatkowo stanowi on zabezpieczenie na zabrudzenia, o które jak wcześniej zaznaczyliśmy nietrudno w takich warunkach. Właśnie dlatego fototapety laminowane do szkoły nadają się idealnie. Jeśli pragniesz udekorować swoją szkołę i nadać jej powiewu świeżości to nasze fototapety będą pasować do tego idealnie!

W naszej ofercie znajdziesz także fototapety 3D, fototapety bajki, fototapety do kolorowania. Może zainteresuje Cię fototapeta komiks, która również może fantastycznie ozdobić na przykład ścianę w świetlicy. Co powiesz na tego rodzaju rozwiązania? Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub posiadasz własny projekt, to napisz, lub zadzwoń, a wytłumaczymy szczegóły współpracy.

Zapisz się do newslettera