Promocja -40% na wszystko! Darmowa wysyłka od 350 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety 3D

Fototapety na ścianę 3D to motywy, obrazy, krajobrazy, które całkowicie Cię pochłoną i zabiorą w inną rzeczywistość, której na co dzień potrzebujesz. Fototapety przestrzenne to świetny pomysł na szybkie odświeżenie wnętrza, gdyż wystarczy jedynie nakleić płachtę na daną ścianę.

Pomyśl, czym się interesujesz, co sprawia Ci przyjemność, gdzie lubisz jeździć albo w jakim mieście kochasz przebywać. Przejrzyj stronępo stronie nasze propozycje fototapet 3D i znajdź tę jedyną. Jeżeli masz własny projekt to przedstaw go nam, a my sprawimy, że ozdobi Twoje wnętrze.

1 2 3 ... 13

ZALETY FOTOTAPETY NA ŚCIANĘ 3D

Nowoczesna fototapeta 3Doptycznie powiększy każde pomieszczenie. Przestrzenne fototapety 3Ddobrze się sprawdzą w salonie, sypialni, a nawet w pokoju dzieci i młodzieży. Fototapeta 3D nadaje przestrzenności, a takżewygląda niezwykle ciekawie i atrakcyjnie, co staje się przepięknym elementem dekoracyjnym w każdym domu.

Polecamy także fototapety 3D na sufit. Będzie to z pewnością niebanalne rozwiązanie w dekoracji sypialni, gdzie leżąc w łóżku możnapodziwiać rozgwieżdżone niebo, czy korony drzew przepięknego lasu. Nowoczesne fototapety 3Dznajdziesz w różnorodnych wersjach kolorystycznych i wymiarowych. Nawet jeżeli Twoje wnętrze jest niestandardowe, to oferujemy fototapety na wymiar, które doskonale wypełnią dane wnętrze, tworząc jedną, wspólną całość. Nasze fototapety 3D idealnie nadają się na ścianę do sypialni, do przedpokoju, do pokoju dziecka czy do salonu dziennego.

Może zachwycą Cię wciągające fototapety tunele, figury geometryczne czy wyraziste i niesamowicie rzeczywiste fototapety las we mgle. Na pewno dajemy ogromny wybór wszystkim zainteresowanym klientom. Nasza oferta jest także bardzo atrakcyjna cenowo, a jeżeli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu indywidualnego.

FOTOTAPETY PRZESTRZENNE 3D – IDEALNE DO MAŁYCH I CIASNYCH POMIESZCZEŃ

Fototapety z efektem głębi to doskonałe rozwiązanie dla małych i ciasnych pomieszczeń. Dzięki nim wnętrze optycznie się powiększy. Fototapeta nada pomieszczeniu dodatkowego, magicznego klimatu, w którym chce się przebywać każdego dnia, jak najdłużej.Zapraszamy do kontaktu i zakupów wszystkich zainteresowanych. Chętnie odpowiemy na każde pytanie oraz zaproponujemy najlepsze rozwiązania aranżacyjne.

Zapisz się do newslettera