Promocja -40% na wszystko! Darmowa wysyłka od 350 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety do pokoju dziecięcego

Zastanów się, czym interesuje się Twoje dziecko. To niewątpliwie ułatwi Ci wybór tapety. Fototapeta dla dziewczynki i fototapeta dla chłopczyka powinna być dostosowana zgodnie z ich gustem i tym, czym w danym momencie się interesują. Jeżeli nie masz pomysłu to wiedz, że ciekawie wyglądają fototapety do pokoju dziecięcego, z motywami kolorowanek czy zwierzątek – te motywy są uniwersalne i ponadczasowe. Jeżeli jednak dziecko ma sprecyzowane oczekiwania, to przedstaw je nam albo wybierz jeden ze wzorów dostępnych w naszym sklepie.

1 2 3 ... 13

FOTOTAPETA W POKOJU DZIECKA – KRAINA BAŚNI, ZWIERZĄT I TAJEMNICZOŚCI

Fototapeta do pokoju chłopca, dziewczynki czy dla niemowlaka, powinna spełniać określone standardy. W tej kategorii można naprawdę zaszaleć i odnaleźć takie perełki, o których nawet nikomu się nie śniło. Oferujemy nawet fototapety młodzieżowe, które z pewnością zachwycą Twoją pociechę, ale także wywołają wypieki zazdrości u rówieśników.

Proponujemy fototapety na wymiar, które pozwolą na zaaranżowanie niestandardowej przestrzeni. Nieważne czy po drodze są okna, sufity, obniżenia – dzięki nam zagospodarujesz całą przestrzeń, właśnie tak, jak tego chcesz. Projektujemy tapety, które wytrzymują w nienaruszonym stanie latami, a ponadto, takie, które łatwo się czyści z wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Bazujemy na jakościowych materiałach, dzięki którym tworzymy naścienne dzieła sztuki.

Fototapety bajki to jedne z najczęściej wybieranych w naszym sklepie, jednak my proponujemy o wiele więcej. Motywy z gier komputerowych, realistyczne dinozaury, kadry z ulubionych bajek i filmów. A może dziecko bardzo interesuje się kosmosem? U nas znajdziesz tak wiele propozycji, że naprawdę trudno zdecydować się na tę jedyną. A może to fototapeta komiks będzie wybranką na lata?

Bajkowe księżniczki, wróżki, kolorowe zwierzątka – tak wiele fantastycznych projektów nie znajdziesz w żadnym innym sklepie. Mamy także fototapety 3D, które są tak bardzo prawdziwe, a dziecko poczuje się jak w innym wymiarze, po prostu, jak w bajce albo swoim śnie.

Przejrzyj wraz z dzieckiem wszystkie nasze propozycje. Musisz wiedzieć także o tym, że możesz przesłać nam swój projekt, który zawiśnie na ścianie pokoju dziecka.

Zapisz się do newslettera