Promocja -40% na wszystko! Darmowa wysyłka od 350 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety Popularne

1 2 3 ... 13

Szukasz pomysłów na inspirację? W naszych zbiorach znajdziesz miliony fototapet z unikalnymi i stylowymi wzorami. Najlepsze w takim wyborze jest to, że pozwala on stworzyć przestrzeń, która może celebrować Ciebie i Twoje zainteresowania. Aby ułatwić wam poszukiwanie popularnych fototapet dokonaliśmy podziału na kategorie oraz przeznaczenie, poniżej niektóre z nich.

Popularne motywy fototapet do salonu

W pokojach dziennych spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi oraz tworzą się rodzinne wspomnienia, dlatego należy nadać tym wspaniałym chwilą pięknego tła z popularnymi fototapetami. Najczęściej wybieramy motywy krajobrazów, które urozmaicają naszą aranżację pięknymi widokami. Bardzo popularną praktyką jest również powieszanie naszych zdjęć wielkiego formatu, w postaci obrazu na płótnie. W przypadku mniejszego salonu popularną fototapetą jest ta z motywem przestrzennym czy 3D.

Fototapeta w kuchni - popularne wzornictwo

Wybierając aranżacje do naszej kuchni stawiamy na fototapety związane z tematyką kulinarną, jak owoce, przyprawy czy świeże i aromatyczne zioła i przyprawy do gotowania. Zastanawiając się nad fototapetą do kuchni musimy zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana. Rekomendujemy fototapetę winylową zmywalną, co zapewni nam trwałość i czystość naszej tapety.

Jaka fototapeta do sypialni?

Sypiania jest miejscem tylko dla nas i naszych oczu, dlatego popularnym wyborem są fototapety spersonalizowane te, bardziej osobiste jak nasze prywatne zdjęcia czy pokazujące nasze wewnętrzne emocje. Często decydujemy się na motywy, gdzie przeważa kolor zielony, co pozwala nam się bardziej zrelaksować, np. las we mgle.

Pokój dziecięcy - jaką wybrać fototapetę?

Szukając fototapety dla naszego dziecka musimy być ostrożni, aby wpasować się w gust naszej pociechy. Najpopularniejszym wyborem są mapy dedykowane do pokojów dziecięcych, co wpływa korzystnie na rozwój dziecka. Fototapety z motywem ulubionych bajkowych postaci również świetnie spisują się, jako dopełnienie aranżacji.

Czy popularne fototapety są dla mnie?

Powyżej przedstawione są popularne fototapety tylko dla niektórych z pomieszczeń naszego domu czy mieszkania. Jednak zawsze fototapetę musimy dobierać tak, aby dobrze skomponowała się z resztą naszej aranżacji. Nie zawsze najpopularniejsze motywy fototapet będą wpasowywać się w nasze gusta, dlatego nasz wybór musi paść na taki wzór, przy którym będziemy czuć się dobrze.

Zapisz się do newslettera