Promocja -40% na wszystko! Darmowa wysyłka od 350 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Fototapety las / las we mgle

1 2 3 ... 13

Fototapety z motywem lasu są najlepszym wyborem dla miłośników natury. Spokój lasu idealnie łączy się z ludzką potrzebą domu, w którym można odetchnąć i oddychać świeżym powietrzem, połączyć się z naturą. Mieszkający nawet pośrodku miasta mają dzięki nim możliwość na codzienny kontakt z tą niezwykle uspokajającą florą. Ponadto kojąca zieleń dominująca w fototapetach z krajobrazem lasu zapewnia relaks w zaciszu domowym po dniu wykańczającej pracy.

Fototapety lasu to jedne z popularniejszych wyborów tapet, ale jak się tu dziwić! Przemawia za nimi ich uniwersalność, jak i skuteczność uzyskania idealnego nastroju. Zapewniające spokój grafiki, pozwalają ożywić każdy rodzaj pomieszczenia. Oczywistym wyborem będzie połączenie fototapety z krajobrazem lasu z drewnianymi meblami, jednak to jedna z wielu opcji jeśli chodzi o udekorowanie pokoju. Zieleń lasu łączy się zgrabnie z ciepłą szarością, nieprzeniknioną czernią, a nawet surową bielą!

Fototapeta z lasem - do każdego wnętrza!

Kolejnym walorem fototapet z krajobrazem lasu jest to, że tapeta nie jest ograniczona wobec rodzaju pomieszczenia - w każdym typie pokoju ilustracja się dopasuje! W salonie wypełnionym roślinami z rozpalonym kominkiem? Pewnie! W przytulnej sypialni pachnącej drewnem? Oczywiście! W małym przedpokoju, który potrzebuje poszerzenia? Idealnie!

Jest olbrzymia liczba możliwości wyboru z fototapet lasu. Wynika to z niesamowitości natury, która wykorzystując światło i pogodę, potrafi ukazać las w pełnej palecie barw. Pozwala nam to na wprowadzenie do pokoju atmosfery takiej, jaką zapragniemy. Prosta zieleń wyciszy, złote kolory jesieni ocieplą pomieszczenie, a fototapeta z lasem we mgle zapewni nam tajemniczy, wręcz magiczny klimat w pokoju.

Zapisz się do newslettera