Promocja -40% na wszystko! Darmowa wysyłka od 350 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Obrazy

Obrazy na płótnie to nie tylko najpopularniejszy sposób na udekorowanie mieszkania, ale również biur, hoteli, czy innych pomieszczeń, w których spędzamy czas. Różnorodność kreatywnych pomysłów wydruków na płótnie jest tak duża, jak możliwości różnych układów obrazów na ścianie. Wydruki na płótnie są najczęściej drukowane przy użyciu fotografii i naciągnięte są na solidnej sosnowej ramie.

Obraz na płótnie w formie kolażu

Możesz zostać projektantem wnętrza. Wzbogać swoje ściany przy pomocy własnego układu kolaży, aby pokazać swoją kreatywność. Kolaż z wydrukami na płótnie to doskonały sposób na ożywienie ścian. Oferujemy kilka opcji, które pomogą Ci stworzyć ścianę, o której zawsze marzyłeś w tym style jednoczęściowe, dwuczęściowe czy tryptyki. Weź pod uwagę przestrzeń, którą chcesz udekorować, aby wybrać dla siebie najlepszą opcję. Dla wąskich przestrzeni idealnie będą pasować obrazy na płótnie dzielone ułożone w pionie, w dużych pomieszczeniach dobrze będzie wyglądał obraz panoramiczny, który pomoże wypełnić przestrzeń, dla standardowych pomieszczeń rekomendujemy tradycyjną galerią zdjęć w różnych rozmiarach.

Panoramiczny widok w Twoim mieszkaniu

Panoramiczny obraz na płótnie (np. w postaci tryptyku) to świetny pomysł na prezentacje zdjęć krajobrazów, dzikiej przyrody czy pejzaży miejskich. Idealnie się sprawdza do prezentacji fotografii grupowych, z wesela czy zjazdów rodzinnych. Niezależnie od tego, czy chcesz się pochwalić zachodem słońca, ulubionym krajobrazem czy wielkim portretem rodzinnym to obraz na płótnie w postaci panoramicznego widoku, będzie punktem centralnym każdego pomieszczenia. Chociaż to spektakularne rozwiązanie dedykowane jest do dużych pomieszczeń z pustymi przestrzeniami, możesz również rozważyć mniejsze pomieszczenia, obracając obrazy pionowo.

Wybierz motyw pasujący do Twojego gustu

Obraz na płótnie jest najpopularniejszym sposobem na dopełnienie każdej aranżacji ze względu na swoją łatwość, prostotę i funkcjonalność. Uzyskanie wysokiej jakości obrazów jest obecnie łatwiejsze niż kiedykolwiek. Niezależnie od twoich preferencji możemy wydrukować dla Ciebie praktycznie wszystko od rodzinnych zdjęć po abstrakcyjne obrazy. Dlatego, jeżeli chcesz w prosty i szybki sposób ożywić swoje pomieszczenie to koniecznie zamów obraz na płótnie.

Zapisz się do newslettera