Promocja -40% na wszystko! Darmowa wysyłka od 350 zł. Pozostało tylko 

Opinie klientów

5.0/5
Dziękujemy za opinie!

Plakaty Vintage, Retro

1 2 3 ... 13

Upływający czas sprawia, że nostalgia rzuca nowe światło na projekty, wystroje i style z przeszłości. Niektóre trendy są odkrywane, przeformułowane i przeżywane na nowo- po co szukać nowości skoro w starych stylach jest tyle piękna. Zapraszamy do sentymentalnej podróży oferując plakaty w starodawnym stylu i nowoczesnym wydaniu.

Udekoruj swój dom plakatami w stylu retro!

Styl retro powraca! Połącz starodawny styl z nowoczesnym i udekoruj swoje ściany atrakcyjną grafiką w stylu retro. Oferujemy duży wybór starodawnych grafik, w tym kolorowe ilustracje nawiązujące do reklam retro, a także klasyczne plakaty vintage. Szukając odpowiedniego motywu dla siebie, nie przegap naszych czarno-białych fotografii. Nadaj wnętrzu ciepły i spersonalizowany charakter, dodając do swojego wystroju obrazy z minionej epoki. Plakaty w stylu retro sprawdzą się również, jako element aranżacji sklepu czy warsztatu samochodowego.

Plakaty reklamowe vintage

„Wyróżniaj się lub zgiń”- to jedna z podstawowych zasad budowania marki naszej firmy. Plakaty reklamowe w stylu vintage będą idealnie wyróżniać nasze produkty na tle nowoczesnych stylów i banerów reklamowych. Rzadko spotykany widok z początku ubiegłego wieku z pewnością przykuje uwagę na tle nowoczesnych reklam.

Plakaty retro i vintage, jako prezent

Plakaty w stylu retro, jak i vintage, ukazują motywy powstałe w minionych epokach. Taki plakat będzie idealnym prezentem dla seniora, ponieważ wywoła mnóstwo emocji, pozwoli na cofnięcie się w czasie i przywołanie wspomnień. Takie motywy sprawdzą się również, jako upominek dla miłośników oryginalności i starego wzornictwa, a różnorodność naszej oferty sprawi, że dla każdego znajdziemy coś odpowiedniego.

Zapisz się do newslettera