Promocja -40% na wszystko! Darmowa wysyłka od 350 zł. Pozostało tylko 

Twoje zdjęcie

Wybierz Rodzaj wydruku
Wybierz plik

Kliknij w pole powyżej, aby wybrać zdjęcie.

Fototapeta ze zdjęcia może okazać się trafionym pomysłem na ozdobę ściany w każdym z pokoi. Na ścianie pokoju może zawisnąć Twoje zdjęcie, zdjęcie Twojego pupila lub całej Twojej rodziny. Wszystko zależy od tego, co wybierzesz i jakie zdjęcie wyda Ci się ciekawe na ozdobę własnego wnętrza. Fototapeta z własnego zdjęcia jest jak najbardziej możliwa do wykonania, jednak należy skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy, która perfekcyjnie wykona dla Ciebie plakat lub tapetę, mając na uwadze każdy szczegół. Magia Fototapet podejmie się tego misternego zadania, aby tapeta była w idealnej rozdzielczości i doskonale przylegała do powierzchni.

Fototapeta ze zdjęcia – doskonały pomysł na odświeżenie wnętrza

Fototapeta ze zdjęcia to nie tylko portrety, ale także ulubione miejsca, chwile, które przeniosą Cię do tego, co przyjemne i beztroskie. Na pewno każdy ma ulubiony moment i zdjęcie, które kojarzą się wyjątkowo. Dlaczego by nie zamieścić takiego kadru w swoim pokoju gościnnym albo salonie? Niech fototapeta z własnego zdjęcia przypomina na zawsze te chwile. Nawet jeżeli Twoje pomieszczenie jest niewymiarowe to wykonamy dla Ciebie fototapety na wymiar które będą leżały idealnie, odpowiednio przylegając do powierzchni.

Wykonamy dla Ciebie fototapety do kuchni, fototapety do salonu czy nawet do biura i pokoju dziecka. Jeżeli pragniesz ozdobić swoje wnętrze naprawdę wyjątkowo i zachwycająco albo zdumiewa Cię jakieś zdjęcie własnego autorstwa, to wykonamy dla Ciebie projekt dostosowany do każdej powierzchni i przestrzeni. Fototapeta ze zdjęć rodzinnych, fototapeta zdjęć przyrody czy widoków – napisz nam o czym marzysz?

Jak zamówić fototapetę ze zdjęcia?

Tapeta z własnego zdjęcia jest możliwa do zamówienia niezwykle szybko, dzięki specjalnemu systemowi. Wystarczy, że wybierzesz plik z odpowiednim zdjęciem, a następnie załadujesz zdjęcie. Teraz wystarczy odpowiednio rozciągnąć zdjęcie, w taki sposób jak chcesz je widzieć na danej powierzchni. Napisz dokładną szerokość, wysokość oraz ilość zdjęć, które mają znaleźć się w formie fototapety. Ważny jest też podkład, na którym mamy wykonać fotografie. Jeżeli zależy Ci na dodatkowych opcjach, możesz do nas napisać, a chętnie udzielimy niezbędnych informacji na temat zamówienia.

Teraz już wiesz, że zamówienie fototapety jest bardzo proste. U nas dostaniesz także atrakcyjną cenę, najlepsze materiały, dostosowane do warunków oraz projekt wykonany na profesjonalnych urządzeniach do drukowania. Nie szukaj lepszej firmy, gdyż to my jesteś pionierem w tej branży.

Zapisz się do newslettera